Reklamacje i zwroty

Reklamacje

Przed odebraniem przesyłki zawsze sprawdź, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami pod numerem telefonu: +48 790 562 522.

Po opłaceniu kwoty pobrania i pokwitowaniu odbioru paczki istnieje możliwość otwarcia paczki w obecności kuriera - w przypadku stwierdzenia niezgodności, sporządzany jest protokół reklamacyjny, który stanowi podstawę późniejszej reklamacji.

 

Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziesz w nim wady fizyczne skontaktuj się z nami drogą mailową na adres fototapety@gmail.com oraz prześlij zdjęcia przedstawiające wadę produktu.

Jeśli uszkodzenie nastąpiło z winy kuriera należy spisać z nim protokół reklamacyjny.

W przypadku wady produktu z winy producenta lub kuriera koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego pokrywa firma Wall-it.

Produkt przygotuj do odesłania z należytą starannością, dbając o dokładne zabezpieczenie produktu do wysłania. Towar nie może być bardziej zniszczony, niż reklamowane uszkodzenie.

Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia ich zgłoszenia. Towar wadliwy lub uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy.

Informujemy, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane.

W przypadku naklejek i fototapet naklejonych na ścianie reklamacje nie są nieuwzględniane. Usługa producenta kończy się w dniu wysłania towaru, dlatego w przypadku nieprawidłowego naklejenia fototapet lub naklejek reklamacje nie są uwzględniane.

 

Zwrot produktów

Produkty w sklepie Wall-it wykonywane są na indywidualne zamówienia Klienta.

Nie posiadamy gotowych produktów na stanie.

Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt.3 nie ma możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni produktów wykonanych na indywidualne zamówienia, którymi są produkty Wall-it (określone właściwości : wzór, materiał, wymiar, kolorystyka). Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt. 3.
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

Prosimy o rozważenie decyzji o zakupie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl