Regulamin

§1

Postanowienia ogólne

1. Sklep Internetowy "Fototapety24" działający pod adresem https://fototapety24.eu prowadzony jest przez Wall-it Elżbieta Wolańska z siedzibą w Świdnicy, Regon: 021053030, NIP: PL 884-244-18-61

2. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż swoich usług za pośrednictwem sieci internet oraz stacjonarnie. Odbiór osobisty w siedzibie firmy możliwy po przedpłacie (przelew, PayU), w uzgodnionym terminie.

 

§2

Zamówienia


1. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia przy wybranym produkcie lub drogą mailową fototapety@gmail.com
Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzymuje wiadomość e-mailem z potwierdzeniem zamówienia.

2. Tylko zamówienia potwierdzone i opłacone są realizowane.

3. Produkty "Wall-it" produkowane są na zamówienie. Sklep nie posiada gotowych produktów na stanie.

4. Realizacja zamówienia następuje od momentu otrzymania wpłaty, tj. jeśli wpłata wpłynie do godz. 12:00, realizacja zamówienia rozpocznie się tego samego dnia, natomiast jeśli wpłata wpłynie po godz. 12:00 realizacja rozpocznie się kolejnego dnia roboczego. Wpłata powinna być zaksięgowana do 10 dni roboczych. Jeśli wpłata nie zostanie zaksięgowana do 10 dni roboczych, zamówienia są automatycznie anulowane.

5. Czas realizacji zamówienia do 5 dni roboczych od dnia otrzymania wpłaty na koncie lub potwierdzenia zamówienia w przypadku wyboru płatności za pobraniem.

6. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich.

7. Sklep informuje, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane.

8. Sklep "Fototapety24" wystawia faktury na życzenie.

9. Dane osobowe podane w formularzu zamówienia w sklepie internetowym „Fototapety24”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient Naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

§3

Płatności


1. Za usługi sklepu Kupujący może zapłacić :

- przy odbiorze (do kwoty 500zł),

- za pośrednictwem płatności PayU,

- przelewem bankowym :

numer rachunku Bank ING : 02 1050 1908 1000 0097 0914 8473
WALL-IT
Elżbieta Wolańska
ul. Westerplatte 68
58-100 Świdnica

§4

Wysyłka towaru


1. Zamówiony towar wysyłany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej lub pocztą. Przesyłki zagraniczne wysyłane są pocztą.

2. Ceny przesyłek określone są w kosztach dostawy.


3. Sklep "Fototapety24" mimo dobrych intencji nie ma wpływu na jakość i czas doręczania przesyłek przez firmy kurierskie lub pocztę. Zaleca się aby ODBIORCA sprawdził przesyłkę w obecności doręczyciela. 

4. W przypadku dwukrotnej niemożności doręczenia przesyłki, wraca ona do siedziby firmy WALL-IT.

Jak wynika z regulaminu DPD, firma kurierska obciąży nadawcę (Wall-It) opłatą za powrót przesyłki. Ponowne wysłanie produktu będzie mogło odbyć się wyłącznie po uregulowaniu przez Państwa płatności, tj, za powrót przesyłki 20zł oraz za kolejne wysłanie 20zł (przy przedpłacie) i 25zł (przy pobraniu). Łącznie 40zł - 50zł brutto, w zależności od wybranego sposobu płatności przy zamówieniu. W przypadku naliczenia dodatkowej opłaty za magazynowanie przesyłki, spowodowanej brakiem możliwości doręczenia z winy odbiorcy, firma DPD nalicza 5zł netto za każdy dzień magazynowania paczki. Sklep Wall-It automatycznie obciąży tą kwotą odbiorcę.
Prosimy by w dzień doręczenia ktoś pozostał w domu/siedzibie firmy oraz by śledzić losy przesyłki za pomocą numeru przesyłki, który zostanie wysłany Państwu drogą mailową, w dniu nadania.
Przesyłkę mogą Państwo śledzić na stronie DPD www.dpd.com.pl .

 

§6

Prawo odstąpienia od umowy


1. W momencie wysłania przez Kupującego zamówienia, dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest usługa wymieniona w zamówieniu. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami) oraz w Ustawie z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

2. Umowa sprzedaży towarów i usług zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

3. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozywającego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

4. Zwrot towaru.

WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY WYKONYWANE SĄ NA INDYWIDUALNE ZAMÓWIENIE. Podane wymiary wskazane są w celu ułatwienia wyboru przybliżonego do swoich potrzeb rozmiaru. Jeszcze przed płatnością i akceptacją, po kontakcie telefonicznym lub mailowym wymiar na życzenie może ulec zmianie. Do realizacji przystępujemy od dnia zaksięgowania wpłaty lub akceptacji zamówienia w przypadku wyboru płatności za pobraniem. Po wysłaniu płatności lub akceptacji wymiar/materiał/wzór już nie może zostać zmieniony.

NIE POSIADAMY GOTOWYCH PRODUKTÓW NA MAGAZYNIE.

Zgodnie z Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt.3 nie ma możliwości odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni produktów wykonanych na indywidualne zamówienia, którymi są produkty Wall-it (określone właściwości : wzór, materiał, wymiar, kolorystyka, ). Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, Art. 38, pkt. 3.
3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

 

§5

Reklamacje


1. Jeżeli po otrzymaniu towaru znajdziesz w nim wady fizyczne skontaktuj się z nami drogą mailową na adres fototapety@gmail.com oraz prześlij zdjęcia przedstawiające wadę produktu.

2. Jeśli uszkodzenie nastąpiło z winy kuriera należy spisać z nim protokół reklamacyjny.

3. W przypadku wady produktu z winy producenta lub kuriera koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego pokrywa firma Wall-it.

4. Produkt przygotuj do odesłania z należytą starannością, dbając o dokładne zabezpieczenie produktu do wysłania. Towar nie może być bardziej zniszczony, niż reklamowane uszkodzenie.

5. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 1-5 dni roboczych od dnia ich zgłoszenia. Towar wadliwy lub uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy.

6. Informujemy, że kolory rzeczywiste na wydrukach mogą się różnić od tych widzianych na monitorze, za sprawą indywidualnych ustawień monitora. Reklamacje z tego tytułu nie są przyjmowane.

7. W przypadku naklejek i fototapet naklejonych na ścianie reklamacje nie są nieuwzględniane. Usługa producenta kończy się w dniu wysłania towaru, dlatego w przypadku nieprawidłowego naklejenia fototapet lub naklejek reklamacje nie są uwzględniane.

§7

Ochrona prywatności

1. Administratorem danych osobowych jest Sklep Fototapety24.

2. Dane osobowe przekazane Właścicielowi Sklepu podawane są dobrowolnie, z tym jednak zastrzeżeniem, że niepodanie określonych tych danych uniemożliwia złożenie i realizację zamówienia klienta.

3. Klient ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania oraz sprzeciwu wobec ich przetwarzania.

 

§8

Własność intelektualna

1. Wszystkie produkty oznaczone znakiem © są produktami autorskimi Wall-it.
Zabrania się kopiowania i wykorzystywania prac oferowanych w sklepie Fototapety Wall-it.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl